Lūpų balzamas su laimės hormonu Oh Yeahh! 4,2 gr

10,97 €

12,90 €

Prekės šiuo metu neturime
  • Violetinis


Aprašymas

Įsileisk į gyvenimą daugiau spalvų ir nesuskaičiuojamų laimės valandų. Oh Yeahh! lūpų balzamai – moterims, kurios žino kas yra laimė ir nori, tai parodyti per savo lūpas. Išskirtinio dizaino, aukštos kokybės balzamas, suteiks lūpoms švelnų spalvos toną. Būtina paminėti, jog balzame gausu serotonino, kuris kitaip žinomas kaip geros nuotaikos arba laimės hormonas. Išsirinkite savo mėgstamiausią iš penkių atspalvių ir praskaidrinkite savo nuotaiką net niūriausią dieną.  

   

1.Pilkas lūpų balzamas - moterims, kurios turi eklektišką dvasią ir tiki, kad laimės paslaptis slypi gyvenime. Balzamas dinamiškoms asmenybėms, kurios žino, kad moteriškumas slypi jų lūpose.

   

2. Melioninis lūpų balzamas – kūrybiškai, energingai ir vėjavaikiškai asmenybei, kuri džiaugiasi kiekviena akimirka. Balzamas moterims, kurios žino kaip atspindėti savo gyvybiškumą ir energingumą net ir lūpomis.  

  

3. Raudonas lūpų balzamas – moterims, kurios ugdo optimizmą ir suvokia kas yra kasdieninė laimė. Balzamas toms, kurios yra ryžtingos, drąsios bei nori parodyti pasauliui savo užsispyrimą ir be abejo savo lūpas. 

  

4. Rožinis lūpų balzamas – moterims, kurios žino kaip gyvenime reikia atsilaiduoti ir žengti pasitikinčius žingsnius link laimės. Rožinė ideali spalva romantiškom moterims, kurios žino, kaip parodyti energiją per lūpas.  

  

5. Violetinis lūpų balzamas – nesavanaudiškos ir turtingos dvasios moterims, kurios mano, kad laimė negali egzistuoti be kitų. Moterims, kurios vaizduoja savo galią per lūpas ir mato kaip natūralų žavesio įrankį.  

   

Oh Yeahh balzamo sudėtis praturtinta Griffonia Simplicifonia kitaip žinomas Afrikos augalas, kurio sėklose yra 20% triptofano. Sudėtyje gausu kivio ekstrakto, kuris turtingas įvairiais vitaminais. Balzame yra kakavos – antioksidanto, kuris drėkina, maitina lūpas, taip pat turi apsaugą nuo saulės SPF 15.

  

OH YEAHH! - JŪSŲ DIENOS LAIMĖS DOZĖ!

Susiję produktai

-20%
3,71 € 4,63 €
Carmex lūpų balzamai - Tube, Stick, Pot

3,71 € 4,63 € -20%
Sumažinta kaina!
-15%
11,05 € 13,00 €
Ypatingai – drėkinantis augalinis lūpų balzamas HEMPZ Ultra – Moisturising

ULTRA – MOISTURIZING HERBAL LIP BALM

11,05 € 13,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-10%
17,10 € 19,00 €
Priemonė lūpų super drėkinimui INCAROSE PINK DIAMOND 4 ml

17,10 € 19,00 € -10%
Sumažinta kaina!