Stiprinamasis kremas-kaukė kūnui, GUAM Sea RitualBody Cream 500 ml

GSR500

69,00 €


Aprašymas

Tai tikras grožio ritualas namuose. Galingu skulptūriniu poveikiu pasižymintis kremas-kaukė kojoms ir sėdmenims stangrina odą, didina jos elastingumą. Sudėtyje – subalansuotas jūros dumblių GUAM mišinys, koncentruotas jūros vanduo ir fitoplanktonas. Pakuotėje yra procedūroms skirtos skalbiamos daugkartinio naudojimo kelnaitės.

AKTYVIEJI KOMPONENTAI: 
Jūros dumbliai GUAM
 (Laminaria Digitata, Chondrus Crispus, Spirulina Maxima): pasižymi remineralizuojamosiomis, maitinamosiomis ir antioksidacinėmis savybėmis. Mineralinių medžiagų kiekis juose daug didesnis, nei antžeminiuose augaluose. Dumbliuose yra daug aktyvių ingredientų, kovojančių su odos senėjimu ir užtikrinančių aukštą apsaugos nuo laisvųjų radikalų lygį. Jie skatina kapiliarų išsiplėtimą, kas padeda aktyviesiems ingredientams geriau prasiskverbti į odą. 


Koncentruotas jūros vanduo: Jame gausu maistingų mikroelementų, padedančių papildyti natūralius odos drėkinimo veiksnius. 


Fitoplanktonas ir glikozaminoglikanai: Stabdo tonuso praradimą, didina laminino ir fibronektino kiekį, atkurdami ląstelių matrikso sukibimą; kolageno pluoštai reorganizuojasi, didindami odos tonusą ir elastingumą. 
Tirpstantis 

Sviestmedžio Aliejus: minkština, maitina odą, didina jos elastingumą.

Dermatologiškai testuota.

Naudojimas

Naudojimas: Lengvais masažo judesiais plonu sluoksniu užtepti kremą-kaukę ant odos, užsimauti kelnaites ir palikti veikti 30 minučių. Po to numauti kelnaites (vėliau išskalbti ir naudoti pakartotinai), įmasažuoti kremą-kaukę į odą, likučius nuvalyti drėgna servetėle. Nuplauti nereikia. Priemonę rekomenduojama naudoti derinyje su kitais Sea Ritual linijos produktais.

Susiję produktai