Nenuplaunamas plaukų kondicionierius Ellips Hair Repair Milkshake 110ml

8993417482236

11,20 €

14,00 €


Aprašymas

Tai – nenuplaunamas kondicionierius, skirtas visų tipų plaukams, ypač tinka išsausėjusiems, lūžinėjantiems, garbanotiems ar šiurkštiems plaukams. Padeda sugrąžinti žvilgesį, plaukų paklusnumą, jų švelnumą ir glotnumą, kai paruošiame plaukus naujai dienai arba norime juos atgaivinti dienos metu.

 

Ypatybės

  • Nenuplaunamas kondicionierius sukurtas su pieno ir kviečių baltymais, kurie pasižymi intensyviu maitinančiu ir apsauginiu poveikiu, suteikia plaukams spindesio.
  • Padeda kontroliuoti plaukų pūtimąsi, tačiau jų neapsunkina ir neriebaluoja, nepalieka jokio riebumo ar sunkumo pojūčio.
  • Itin patogus purkštukas. Lengva dulksna plačiai apgaubia plaukus nepaliekant priemonės vienoje vietoje.
  • Skirtas visų tipų plaukams, ypač tinka išsausėjusiems, lūžinėjantiems, garbanotiems ar šiurkštiems plaukams.
  • Padeda sugrąžinti žvilgesį, plaukų paklusnumą, jų švelnumą ir glotnumą, kai paruošiame plaukus naujai dienai arba norime juos atgaivinti dienos metu.

 

Pastaba: „Ellips Milkshake“ nenuplaunamame kondicionieriuje plaukams yra pieno ir kviečių baltymų, todėl šiems ingredientams alergiški žmonės turėtų vengti šio produkto dėl galimų alergijų. Jeigu pastebėjai bet kokių alerginių reakcijų ir/arba šalutinių poveikių, nutrauk kondicionieriaus vartojimą ir dėl tolimesnių nurodymų, kreipkis į gydytoją arba sveikatos priežiūros specialistą.

 

Naudojimas: Nedidelį kiekį užpuršk tiesiai ant drėgnų ar sausų plaukų ir modeliuok šukuoseną pagal poreikį. Gali purkšti į delną ir tada modeliuok šukuoseną. Nuplauti nereikia.

 

Sudėtis: Vanuo, dimetikono / vinildimetikono kryžminis polimeras, ciklopentasiloksanas, feniltrimetikonas, cetrimonio chloridas, izopropilo alkoholis, kokamidas DEA, PEG-8, kvapas, C12-14 Pareth-12, natrio chloridas, polikvaterniumas-16, DMDM ​​hidantoinas, ciklotetrasiloksanas, metilparabenas, pantenolis, pieno rūgštis, chlorfenezinas, fenoksietanolis, feniltrimetikonas, hidrolizuotas kviečių baltymas, benzenkarboksido rūgštis, C12-15 alkilbenzoatas, dimetikonolis, dimetikonas, kryžpolimeras, hidrolizuotas kviečių krakmolas, benzofenonas-4, kalio sorbatas, hidrolizuotas pieno baltymas, butilenglikolis, etilparabenas, propilparabenas, butilparabenas.

Susiję produktai