Drėkinantis šampūnas KITOKO Hydro Revive

Hydro-revive Cleanser

Smulkiau

14,45 €

17,00 €


Aprašymas

Plaukus lepinantis, giliai veikiantsi, intensyviai drėkinantis šampūnas. Kitoko pažangios plaukų terapijos produktų sudėtyje yra natūralių Afrikos augalų ekstraktų, sumaniai parinktų chemijos specialistų dėl neįtikėtinų jauninančių ir drėkinančių savybių. Kiekvienoje sistemoje naudojamas unikalus derinys, užtikrinantis maksimalų reikalingų priemonių efektyvumą. 


Šis šampūnas praturtintas baobabų, žaliosios arbatos, afrikinio tulpmedžio, tamarindų, papiruso ekstraktais, sviestmedžio aliejumi, vitaminais A ir E ir natūraliu drėkinamuoju faktoriumi (NMF), kurie kondicionuoja, prisotina ir glotnina drėgmės ištroškusius plaukus.


Šio intensyviai drėkinančio šampūno pagrindinis ingridientas yra BAOBABAS. Baobabų ekstraktas vertinamas dėl maitinančių ir gydančių savybių, išgaunamas iš vaisių minkštimo. Ekstraktas, turtingas maistinėmis medžiagomis, drėkinančiomis sausus plaukus ir odą, taip pat turi didelį kiekį antioksidantų, kovojančių su laisvaisiais radikalais. Baobabas dar vadinama „limonado“ ir „beždžionių duonos“ medžiu.

Naudojant šį šampūną, plaukai nesivelia, tampa lengvai tvarkomi ir nuostabiai spindi.

 

Sudėtyje yra spalvos neblukinanti formulė, todėl tinka dažytiems plaukams. 

 
Naudojimas. Paskleiskite nedidelį kiekį šampūno drėgnuose plaukuose, švelniai įmasažuokite, nuskalaukite.

Susiję produktai