Rinkinys slenkantiems plaukams Bioxsine DermaGen

23307155

Bioxsine šampūnas normaliems/sausiems plaukams 300 ml + Bioxsine serumas nuo plaukų slinkimo 3x50ml

Smulkiau

57,99 €

72,49 €


Aprašymas

Serumo ir šampūno rinkinys buvo sukurtas būtent tiems, kurie kovoja su stipriu plaukų slinkimu. Rinkinys idealiai tinka moteriai ar vyrui, kaip apgalvota kalėdinė dovana. Kartu dovanojate ne tik šampūną su serumu, bet ir sveikus, bei gražius plaukus.

 
Dermatologiniai tyrimai parodė, kad naudojant Bioxsine produktus:
• 100% sumažėjo plaukų slinkimas
• 93% sustiprėjo plaukai
• 83% plaukai tapo tankesni
Tyrimai buvo atlikti Pavia universitete, Italijoje. Serumas yra hipoalerginis.

  

Rinkinį sudaro:

 

BIOXSINE šampūnas 300 ml – tai augalinis šampūnas, sukurtas specialiai plinkantiems asmenims ir (arba) žmonėms, norintiems išsaugoti ir sustiprinti tvirtesnių,stipresnių plaukų augimą. Speciali sudėtinė BIOXSINE dalis BIOKOMPLEKSAS B11 padeda apsaugoti nuo plikimo. Ji storina ir stiprina plaukus bei sustiprina aktyvius plaukų folikulus, jeigu šampūnas naudojamas reguliariai. Bioxsine švelniai išplauna plaukus ir galvos odą, kartu juos aprūpindama vitaminais ir mineralais, todėl plaukai tampa  gyvybingi, stiprūs ir sveiki. 

NAUDOJIMAS: Švelniai masažuodami įtrinkite šampūną BIOXSINE į drėgnus plaukus ir galvos odą. Palaukę 1-2 minutes, išskalaukite plaukus vandeniu. Šampūną galima naudoti kasdien.

 

Dermagen Herbal Serumas 3x50 ml nuo plaukų slinkimo buvo sukurtas specialiai žmonėms, kurie kenčia nuo plaukų slinkimo, o taip pat tiems, kurie norėtų paskatinti storesnių ir stipresnių plaukų augimą. Patentuota augalinė formulė BIOKOMPLEKSAS B11, tai specialus fitoekstraktų derinys, kuris gali padėti sumažinti plaukų slinkimą ir skatinti storesnių bei stipresnių plaukų augimą. Nauja liposominė technologija Pagrindinės serumo veikliosios medžiagos yra liposominėje formoje. Tai užtikrina greitesnį ir efektyvesnį medžiagų įsisavinimą, to pasekoje pasiekiamas geresnis rezultatas, stabdant plaukų slinkimą.

Naudojimas: Bioxsine serumas naudojamas 1 kartą per dieną. Gausiai užtepkite serumo ant tų galvos vietų, kur yra pasireiškęs plaukų slinkimas. Sukamaisiais judesiais įmasažuokite serumą į galvos odą, masažuokite ne trumpiau kaip 1 min. ir palikite jį ant plaukų odos ne mažiau kaip 8 val. Serumo nereikia nuplauti. Norint sustiprinti serumo poveikį, jį galima naudoti du kartus per dieną, ryte ir vakare. Rekomenduojama naudoti kartu su Bioxsine šampūnu ir kondicionierium

Susiję produktai