Energijos odai suteikiantis serumas Sesderma Atpses Cell Energizer Serum 30 ml

40001109

44,50 €


Aprašymas

ATPSES energijos odai suteikiantis serumas skatina odos kamieninių ląstelių gyvybingumą ir apsaugo jas nuo senėjimo, tinka visiems odos tipams.

       

ATPSES energiją ląstelėms suteikiantis serumas stimuliuoja odos ląsteles, atnaujindamas ir didindamas potencinę ląstelių energiją ir apsaugodamas kiekvienos ląstelės mitochondrijas (energijos centrą). Ypač rekomenduojamas po šviesos diodų (LED) terapijos, siekiant sustiprinti rezultatus (angl. "booster efect"). Kai ląstelių energijos lygis yra optimalus, oda švyti, yra kupina gyvybės, apsaugota ir spinduliuoja jaunyste ir grožiu.

      

Privalumai:

     

  • Atkuria ir sintetina energiją visuose odos sluoksniuose
  • Gali padėti sumažinti raukšles, mimikos raukšleles, odos nelygumus, randus
  • Suteikia odai stangrumo
  • Spartina medžiagų apykaitą, aktyvina kraujotaką, daugiau deguonies priplūsta į odos ląsteles

          

Veikliosios medžiagos: adenozintrifosfatas (ATP), ribozė, niacinamidas, deguonis, hialurono rūgštis, ergotioninas, karnitinas, vitaminas C liposomų kapsulėse.

        

Priemonė nerekomenduojama besilaukiančioms ir maitinančioms moterims.

Naudojimas

Nuvalykite odą ir patepkite tonizuojamuoju produktu. Tuomet, švelniai masažuodami, tepkite ATPSES LIPOSOMAL serumą. Pageidautina naudoti du kartus per dieną ir (arba) taip dažnai, kaip reikia. Galima tepti akių srities odą, paliekant 3-5 mm atstumą iki akių. Dermatologiškai patikrintas.

Susiję produktai

-15%
44,37 € 52,20 €