Intensyvus atstatomasis akių kontūro serumas Germaine de Caupiccini TimeExpert SRNS 15 ml

GB002900

Dėmesio: Paskutinė prekė!

59,84 €

70,40 €Aprašymas

Akių kontūro serumas skatina ląstelių atsinaujinimą ir atitolina odos senėjimą. Priemonės sudėtyje yra 60% antioksidacinėmis savybėmis pasižyminčių veikliųjų medžiagų, kurių dėka per trumpą laiką sumažinami nuovargio požymiai paakiuose, tamsūs ratilai bei patinimai apie akis.

  

Itin lengvos tekstūros priemonė, ramina, skaistina paakių odą, mažina raukšleles ir stangrina. SRNS skirtas naudoti ryte ir vakare, siekiant sumažinti senėjimo požymius odoje: mimikos linijas, raukšleles ir odos suglebimą. Padeda apsaugoti jautrią akių srities odą nuo tamsių ratilų ir patinimo vokų srityje.

  

Timexpert SRNS produktai labiausiai tinkami nuo 40 - 45 metų ir vyresnio amžiaus moterims.

  

Veikliosios medžiagos

 • Cinko-glicino kompleksas.
  Antioksidantas, padidinantis ląstelių gyvybingumą ir atstatantis jau pažeistas ląsteles. Apsaugo nuo pigmentinių dėmių susidarymo, šviesina odą.

 • RC-Advanced kompleksas.
  Biotechnologinių veikliųjų medžiagų kompleksas, padidinantis energijos lygį ląstelėse ir taip skatinantis odos atsinaujinimą.
 • Hialurono rūgštis (mažos molekulinės masės)
  Dėl mažos molekulinės struktūros lengvai prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, giliai drėkina, suteikdamos odai putlumo, pagerina dermos struktūrą ir užpildo raukšles. Oda tampa lygesnė.
 • Lupeolis
  Užtikrina naujo kokybiško kolageno gamybą ir atkuria dermos stangrumą ir elastingumą.
 • Kolagenas
  Kolagenas pasižymi ypatinga savybe sulaikyti vandenį. Užteptas ant odos, jis suformuoja apsauginę drėkinamąją plėvelę, kuri ženkliai pagerina brandžios ir išsausėjusios odos būklę.

  

Naudojimas: Serumą tepkite ryte ir/ar vakare ant švarios, nuvalytos odos.