Sąrašas prekių pagal gamintoją GERMAINE DE CAPUCCINI

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-15%
62,90 € 74,00 €
-15%
50,56 € 59,48 €
Paakių ir blakstienų priežiūros rinkinys Germaine de Capuccini Magnify

PAAKIŲ KREMAS 15ml + BLAKSTIENŲ AUGIMĄ SKATINANTIS SERUMAS 2x5ml

50,56 € 59,48 € -15%
Sumažinta kaina!
-15%
17,09 € 20,11 €
Blakstienų tušas Germaine de Capuccini MAKE UP LASH IDOL

17,09 € 20,11 € -15%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 32 iš 150 prekių(-ės)

Jei reikėtų įvardinti vieną universaliausių gamintojų, neabejotinai tai būtų Germaine de Capuccini. Visa tai todėl, kad šio gamintojo asortimente galime rasti linijas, skirtas veidui bei kūnui, depiliacijai, soliariumui, aromaterapijai; o taip pat ir dekoratyvinės kosmetikos, aksesuarus. Taigi, visai nesvarbu, koks yra jūsų tikslas – noras atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, pasitelkiant aromatus; siekis nuraminti išsausėjusią ir itin jautrią odą; o gal tiesiog norite išsaugoti rankų bei dekoltė srities jaunystę? Bet kuriuo atveju šis gamintojas jums pasiūlys tinkamą gaminį. Germaine de Capuccini kompaniją, 1964 m., įkūrė ispanė Carmen Vidal – profesionali kosmetikė, kuri žinojo ko reikia jos kolegoms ir jų klientams. Todėl nenuostabu, kad šiuo metu Germaine de Capuccini kosmetiką pamėgo specialistai daugiau nei 80-yje pasaulio šalių. Germaine de Capuccini įranga leidžia išvystyti progresyviausias darbo sistemas, pasiekti aukščiausią mikrobiologinio grynumo lygį, prižiūrėti bei kontroliuoti kiekvieno produkto gamybos fazę. Gamykloje visiškai automatizuotas pakavimo procesas. Kokybei nustatyti atliekami įvairūs fizikiniai, cheminiai testai. Produkcija tikrinama ir prieš vežant ją į sandėlius.


Viskas, ko reikia gražiam įdegiui


Daugybė žmonių pripažįsta, kad įdegęs kūnas yra kur kas patrauklesnis. Na, o tam, kad norimo rezultato siekti būtų kur kas lengviau, verta atkreipti dėmesį į šiam tikslui skirtas priemonės – pravers įdegį skatinantis aliejus ar įdegį skatinantis purškiamas sausas aliejus.


Nepriekaištingai veido odos priežiūrai


Lyginant su kitų kūno dalių oda, veido oda dėmesio reikalauja daugiausiai. Tačiau veido odos priežiūra tikrai netaps sudėtinga dalyku, kadangi Germaine de Capuccini sukūrė itin daug dėmesio vertų produktų, tad jums belieka tik atsirinkti. Tai – veido serumas su retinoliu, priešraukšlinis akių kontūro priežiūros kompleksas, turtingos tekstūros veido kremas jautriai odai, veido kremas su deguonimi, bazinis drėkinimo kremas ir t.t.


Problema spręskite efektyviai


Germaine de Cappucini yra idealus pasirinkimas ir tuo atveju, jei aktualios ne tik įprastos kasdienės procedūros, pavyzdžiui, odos valymas, drėkinimas bei maitinimas, bet ir siekiama spręsti tam tikras problemas. Pavyzdžiui, jei siekiate išsaugoti odos jaunystę, jums pravers intensyvus atnaujinantis serumas arba priešraukšlinis lengvos struktūros kremas; o, jei vargina spuogai, puikiu pasirinkimu galėtų tapti rutulinis serumas nuo spuogų.


Svarbu ne tik tai, kas viduje


Nors savaime suprantama, svarbiausia yra tai, iš ko gaminamas produktas ir kokią naudą jis gali užtikrinti, reikia pabrėžti, kad taip pat daug dėmesio skiriama ir produktų pakuotėms: buteliukams, dangteliams, dėžutėms. Juk ypač grožiui naudingas ir reikalingas produktas turi slypėti dėmesio vertoje pakuotėje. Tad visai nesvarbu kokį šio gamintojo produktą nuspręsite įsigyti, vos tik pažvelgę suprasite, kad yra estetika bei elegancija.


Produktus įsigykite internetu


Germaine de Cappucini gaminius verta pirkti internetu. Toks sprendimas padės jums sutaupyti nemažai laiko, kadangi jums net nereikės išeiti iš savo namų, o ir apsipirkti galėsite bet kuriuo sau patogiu metu. Atsiliepimai apie Germaine de Cappucini yra ypač palankūs, tad apsispręsti nebus sudėtinga, o dar labiau nudžiugins nuolat vykstančios akcijos – jų metu kai kuriuos gaminius galėsite įsigyti pigiau.