Sąrašas prekių pagal gamintoją GERMAINE DE CAPUCCINI

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-20%
63,20 € 79,00 €
-15%
46,75 € 55,00 €

Bazinis drėkinimo kremas Germaine de Capuccini OPTIONS 200ml

46,75 € 55,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-15%
35,70 € 42,00 €

Makiažo valymo pienelis Germaine de Capuccini Options 200ml

35,70 € 42,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-20%
22,92 € 28,65 €
Rodoma 1 - 32 iš 135 prekių(-ės)

Jei reikėtų įvardinti vieną universaliausių gamintojų, neabejotinai tai būtų Germaine de Capuccini. Ir taip būdų todėl, kad šio gamintojo asortimente galime rasti produktų linijas, skirtas veidui bei kūnui, depiliacijai, soliariumui, aromaterapijai, o taip pat ir dekoratyvinės kosmetikos ir aksesuarų. Taigi, visai nesvarbu, koks yra jūsų tikslas – noras atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, pasitelkiant aromatus, siekis nuraminti išsausėjusią ir itin jautrią odą, o gal tiesiog norite išsaugoti rankų bei dekoltė srities jaunystę. Bet kuriuo atveju šis gamintojas jums pasiūlys tinkamą gaminį.


Germaine de Capuccini kompaniją 1964 m. įkūrė ispanė Carmen Vidal – profesionali kosmetikė, kuri žinojo ko reikia jos kolegoms ir jų klientams. Todėl nenuostabu, kad šiuo metu Germaine de Capuccini kosmetika yra itin pamėgta specialistų daugiau nei aštuoniasdešimtyje pasaulio šalių.


Germaine de Capuccini įranga leidžia išvystyti progresyviausias darbo sistemas, pasiekti aukščiausią mikrobiologinio grynumo lygį, prižiūrėti bei kontroliuoti kiekvieno produkto gamybos fazę. Gamykloje visiškai automatizuotas pakavimo procesas. Kokybei nustatyti atliekami įvairūs fizikiniai, cheminiai testai. Produkcija tikrinama ir prieš vežant ją į sandėlius.


Viskas, ko reikia gražiam įdegiuii


Daugybė žmonių pripažįsta, kad įdegęs kūnas yra kur kas patrauklesnis. Na, o tam, kad norimo rezultato siekti būtų kur kas lengviau, verta atkreipti dėmesį į šiam tikslui skirtas priemones. Labiausiai rekomenduojamas įdegį skatinantis aliejus ar įdegį skatinantis purškiamas sausas aliejus.


Nepriekaištingai veido odos priežiūraii


Lyginant su kitų kūno dalių oda, veido oda dėmesio reikalauja daugiausiai. Tačiau veido odos priežiūra tikrai netaps sudėtingu dalyku, kadangi Germaine de Capuccini sukūrė itin daug dėmesio vertų produktų, tad jums belieka tik išsirinkti patraukliausią. Universaliausias pasirinkimas veido priežiūrai – Germaine de Capuccini kremas, tačiau produkcijoje yra ir veido serumas su retinoliu, priešraukšlinis akių kontūro priežiūros kompleksas, turtingos tekstūros veido kremas jautriai odai, veido kremas su deguonimi, bazinis drėkinimo kremas ir dar daugybė kitų.


Problemą su Germaine de Capuccini kosmetika spręskite efektyviai!i


Kosmetika Germaine de Cappucini yra idealus pasirinkimas net ir tuo atveju, jei aktualios ne tik įprastos kasdienės procedūros, pavyzdžiui, odos valymas, drėkinimas bei maitinimas, bet ir siekiama spręsti tam tikras problemas. Pavyzdžiui, jei siekiate išsaugoti odos jaunystę, jums pravers intensyvus atnaujinantis serumas arba priešraukšlinis lengvos struktūros kremas. O jei vargina spuogai, puikiu pasirinkimu galėtų tapti rutulinis serumas nuo spuogų. Patikėkite savo veido priežiūrą šiai ypatingai kosmetikos įmonei.


Svarbu ne tik tai, kas vidujei


Nors savaime suprantama, kad svarbiausia yra tai, iš ko gaminamas produktas ir kokią naudą jis gali suteikti, reikia pabrėžti ir tai, kad taip pat daug dėmesio skiriama ir produktų pakuotėms: buteliukams, dangteliams, dėžutėms.


Juk ypač grožiui naudingas ir reikalingas produktas beveik privalo slėptis dėmesio vertoje pakuotėje. Tad visai nesvarbu, kokį šio gamintojo produktą nuspręsite įsigyti, vos tik pažvelgę į pakuotę suprasite, kad tai yra estetikos bei elegancijos šedevras.


Produktus įsigykite internetui


Germaine de Cappucini gaminius tikrai verta pirkti internetu. Toks sprendimas padės jums sutaupyti daug laiko, kadangi jums net nereikės išeiti iš savo namų, o ir apsipirkti galėsite bet kuriuo sau patogiu metu. Atsiliepimai apie Germaine de Cappucini yra ypač geri, tad apsispręsti nebus sudėtinga, o dar labiau nudžiugins nuolat vykstančios akcijos – jų metu kai kuriuos gaminius galėsite įsigyti dar pigiau.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo ypatinga Germaine de Capuccini produkcija?

Kokia Germaine de Capuccini produkcija yra populiariausia?