Plaukų priežiūros rinkinys su grynu keratinu ir ženšeniu Trendy Hair The Princess Box

TH13025

63,92 €

79,90 €

Prekės šiuo metu neturime


Aprašymas

TRENDY HAIR plaukų priežiūros priemonių rinkinys ONLY FOR PRINCESSES

Plaukų priežiūros priemonių rinkinį sudaro:

* Šampūnas plaukams TRENDY HAIR BAIN su grynu keratinu ir ženšeniu, 300 ml

* Kondicionierius plaukams TRENDY HAIR LAIT su grynu keratinu ir ženšeniu, 300 ml

* Kaukė plaukams TRENDY HAIR MASKELASTIC su grynu keratinu ir ženšeniu, 500 ml

* Kvapni dulksna plaukams TRENDY HAIR SAKURA

 

Šampūnas plaukams su keratinu ir ženšeniu TRENDY HAIR Bainelastic Keratin With Ginseng

TRENDY HAIR Bainelastic – tai profesionalus šampūnas su gryno keratino koncentratu, ženšenio mikrodalelėmis ir Actiscent® kvapiosiomis medžiagomis. Tinka visų tipų plaukams. Naudojant šį šampūną, plaukai yra efektyviai drėkinami bei atstatomi, tampa pastebimai elastingesni.

 

Naudojimas: užtepkite nedidelį priemonės kiekį ant šlapių plaukų. Įmasažuokite, kad šampūnas suputotų. Gerai perplaukite vandeniu. Jei reikia – pakartokite.

 

Kondicionierius plaukams su keratinu ir ženšeniu TRENDY HAIR Laitelastic Keratin With Ginseng

TRENDY HAIR Laitelastic – tai naujos kartos intensyvaus poveikio itin lengvas kondicionierius su gryno keratino koncentratu, ženšenio mikrodalelėmis ir Actiscent® kvapiosiomis medžiagomis. Tinka visų tipų plaukams. Naudojant šį kondicionierių, plaukai tampa elastingesni bei labiau žvilga.

 

Naudojimas: išplovę plaukus šampūnu, užtepkite ant jų kondicionieriaus. Palaikykite 2-3 minutes ir gerai nuskalaukite.

 

Plaukų kaukė su keratinu ir ženšeniu TRENDY HAIR Maskelastic Keratin With Ginseng

TRENDY HAIR Maskelastic – tai pirma profesionali plaukų kaukė su gryno keratino koncentratu, ženšenio mikrodalelėmis ir Actiscent® kvapiosiomis medžiagomis.

Mikroskopiniai keratino milteliai, skystas ženšenis ir natūralūs aktyvieji ingredientai garantuoja 5 minutes trunkančią intensyvią plaukų terapiją.

Grynas keratinas suteikia plaukams lankstumo, drėkina juos ir labai greitai atstato. Skystas ženšenis stimuliuoja plaukų folikulų ląstelių metabolizmą, todėl pailgėja anageninė fazė, plaukai auga greičiau, padidėja jų tūris. Actiscent® kvapiosios medžiagos iš natūralių aktyviųjų ingredientų, tokių kaip Sičuano pipirai ir bukieji puskiparisiai, skatina plaukų augimą. Plaukai pradeda labiau žvilgėti bei tampa elastingesni.

 

Naudojimas: išplovę plaukus, nusausinkite juos rankšluosčiu. Užtepkite nedidelį (graikinio riešuto dydžio) priemonės kiekį ant delnų ir užtepkite ant plaukų nuo galiukų iki vidurinės dalies ir galiausiai šaknų. Palaikykite apie 5 minutes ir nuplaukite vandeniu. Dar intensyvesnei priežiūrai užtepkite priemonės ant plaukų ir suvyniokite plaukus į karštą, šlapią rankšluostį. Rekomenduojama naudoti priemonę kartą per savaitę.

 

Kvapnus keratino ir ženšenio serumas TRENDY HAIR Sakuraelastic Keratin With Ginseng

„Trendy Hair“ SAKURA MIST – tai kasdieniam naudojimui skirtos plaukų kvapiosios medžiagos. Specialiai kasdieniam naudojimui pritaikyta formulė iš keratino, ženšenio ir Actiscent® garantuoja plaukų žvilgesį ir švelnumą, neskatina riebalavimosi ir sulipimo.

 

Naudojimas: purkškite ant šlapių ar sausų plaukų, maždaug 20 centimetrų atstumu. Purkškite tiek kartų, kiek pageidaujate. Formuokite plaukus, kaip įprastai.