Keune aliejai plaukams 

Rūšiuoti pagal
-15%
16,57 € 19,50 €

Eliksyras jautriai galvos odai Keune So Pure CALMING 150ml

16,57 € 19,50 € -15%
Sumažinta kaina!
-25%
65,19 € 86,92 €

Rinkinys sausiems, porėtiems plaukams KEUNE SATIN OIL

65,19 € 86,92 € -25%
Sumažinta kaina!
-15%
25,50 € 30,00 €

Maroko Argano aliejus Keune So Pure MAROCCAN ARGAN OIL 45 ml

25,50 € 30,00 € -15%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 7 iš 7 prekių(-ės)
Keune aliejai plaukams

Šampūnas, kondicionierius, balzamas ar kaukė – būtent tokios priemonės dažniausiai ir sudaro plaukams skirtą grožio krepšelį. Ir tai yra iš tiesų puiki kombinacija, tačiau nereikėtų pamiršti, kad aliejai – taip pat ne ką mažiau vertingas bei efektyvus pasirinkimas, jei norite išspręsti tam tikras plaukų problemas ar tiesiog juos puoselėti. Tačiau ir tai dar ne viskas – šiandien laukams skirtus aliejus gamina įvairūs gamintojai, o KEUNE yra vienas jų. Tai – produkcija, kuri gamina ne tik iš itin kruopščiai atrinktų žaliavų, bet ir pasitelkiant itin modernias technologijas. KEUNE aliejų plaukams jų grožiui užtikrinti, galite įsigyti ir pas mus.

KEUNE aliejai plaukams: kaip išsirinkti?

KEUNE aliejai plaukams sudaro didelį pasirinkimą ir tai – neabejotinai puiki žinia. Tačiau taip pat neriekia pamiršti, kad siekiant pasirinkti tinkamiausią gaminį, būtina atsakingai įvertinti ir tam tikrus kriterijus.

Savaime suprantama, vienas svarbiausių dalykų, į kurį reikia atsižvelgti renkantis aliejų plaukams, yra plaukų tipas. Rinkitės aliejų sausiems ar itin sausiems; pažeistiems, gyvybingumą, sveiką spindesį ar paklusnumą praradusiems plaukams. Tiesa, dėmesį verta atkreipti į tai, kad didelė dalis normalių plaukų savininkų yra įsitikinę, kad tokia priemonė, kaip aliejus jiems visiškai nereikalinga. Nieko panašaus – bet kurio tipo plaukams, siekiant užtikrinti sveiką jų išvaizdą, yra reikalingas drėkinimas bei maitinimas, tad aliejus – vienas efektyviausiai šiuos tikslus galinčių užtikrinti pasirinkimų. Tačiau ir tai dar ne viskas – pasitelkiant itin modernias technologijas, KEUNE šiandien jau gali pasiūlyti aliejus, kurie maitina, drėkina, suteikia purumo. blizgesio ar paklusnumo, tačiau tuo pat metu jų neapsunkina ir neriebalina.

Kodėl šiuos gaminius verta pirkti internetu?

Na, o, jei ir jūs nuspręsite savo plaukų grožiui puoselėti skirtų priemonių krepšelį papildyti aliejumi, atminkite, kad geriausia pirkti internetu. Pas mus rasite ne tik didelį aliejų pasirinkimą – jūsų lauka ir išsamūs patarimai bei atsiliepimai, tad išsirinkti labiausiai tinkantį gaminį tikrai nebus sunku. Tačiau ir tai dar ne viskas – nepamirškite, kad mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vyksta įvairios akcijos. Jų metu kainos mažėja keliolika ar net keliasdešimt procentų, todėl plaukus grožio rūpintis bus dar pigiau.