Keune molis plaukams 

Rūšiuoti pagal
-15%
16,57 € 19,49 €
Turime

Vyriškas modeliavimo molis plaukams 1922 BY J. M. KEUNE PREMIUM 75ml

16,57 € 19,49 € -15%
Sumažinta kaina!
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekės
Keune molis plaukams

Kad modeliavimo priemonės šiandien sudaro itin didelį pasirinkimą, tai žino kiekvienas. Tačiau, kai reikalingi itin efektyvūs pasirinkimai, užtikrinantys ypač stiprią fiksaciją bei garantuojantys, kad susikurta šukuosena nepriekaištingai atrodys dar ilgai, dėmesį vertėtų atkreipti į molį plaukams. Šios priemonės ne tik pasižymi itin stipria fiksacija ir išlaiko šukuoseną ilgą laiką, bet ir yra praturtintos ypač vertingais komponentais, todėl ne tik fiksuoja, bet ir puoselėja jūsų plaukus. KEUNE taip pat siūlo molių plaukams asortimentą. Visos priemonės gaminamos tik iš itin aukštos kokybės žaliavų. Šių prekių galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

KEUNE molis plaukams – moterims bei vyrams: kaip išsirinkti?

Kad išsirinktumėte tinkamiausią tokio pobūdžio gaminį, atkreipkite dėmesį į tam tikrus kriterijus. Bene patys svarbiausi yra plaukų ilgis bei fiksacijos lygis – galite rinktis trumpiems, vidutinio ilgi bei ilgiems plaukams skirtus gaminius. Įvertinti, koks yra fiksacijos lygis, bus ypač nesunku – tiesiog atkreipkite, kokiu skaičiumi yra įvertintas šis faktorius – kuo skaičius didesnis, tuo stipresnė fiksacija; tas pats pasakytina ir apie blizgesio faktorių. Taip pat nepamirškite, kad kai kurie plaukų moliai suteikia maitinį efektą.


Nėra nieko geriau, kai plaukų modeliavimo priemonė ne tik užtikrina fiksaciją, bet ir puoselėja plaukus. Kai kurie plaukų moliai yra praturtinti tokiais komponentais kaip kreatinas bei kanapių ekstraktas. Taigi, plaukai yra maitinami, drėkinami, jiems suteikiamas žvilgesys, atkuriama struktūra bei elastingumas, plaukus tampa lengviau iššukuoti.

Kodėl šiuos gaminius turėtumėte pirkti internetu?

Jei norite papildyti savo grožio prekių krepšelį šiais gaminiais, nepamirškite, kad juos geriausia pirkti įsigyti internetu. Visų pirma, mūsų internetinėje parduotuvėje jūsų laukia ne tik didelis molio plaukams pasirinkimas, bet ir išsamūs jų aprašymai, ir juos įsigijusių pirkėjų atsiliepimai. Taigi, išsirinkti bus tikrai paprasta. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu pabrėžti, kad mūsų internetinėje parduotuvėje itin dažai vyksta akcijos, ir jų metu molio galėsite įsigyti pigiau – kainos gali sumažėti iki keliasdešimt procentų.