Keune plaukų modeliavimo pastos ir klijai 

Rūšiuoti pagal
-20%
16,80 € 21,00 €
-20%
13,60 € 17,00 €
-20%
14,71 € 18,39 €

Plaukų pomada KEUNE STYLE SHAPING FIBERS 125ml

14,71 € 18,39 € -20%
Sumažinta kaina!
-15%
15,30 € 18,00 €

Vyriška pomada plaukams 1922 BY J. M. KEUNE ORIGINAL 75ml

15,30 € 18,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-20%
40,80 € 51,00 €

Dovanų rinkinys vyrams KEUNE 1922 by J.M.KEUNE MEN

40,80 € 51,00 € -20%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 8 iš 8 prekių(-ės)
Keune plaukų modeliavimo pastos ir klijai

Plaukų modeliavimo priemonės šiandien sudaro ypač didelį pasirinkimą. Šiandien taip pat jau galite rinktis ir plaukų klijus bei pomadas, kurias naudodami, ne tik lengvai bei paprastai suformuosite pageidaujamą šukusoeną, bet ir galėsite mėgautis papildomais efektais, o taip pat – žinosite, kad jūsų plaukai yra aprūpinti itin svarbiomis medžiagomis. Iš aukštos kokybės žaliavų pagamintų KEUNE plaukų klijų bei pomadų, skirtų tiek profesionalams, tiek naudojimui namuose, galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

KEUNE plaukų modeliavimo pastos ir klijai: kaip išsirinkti?

Tinkamiausią plaukų modeliavimo pastą ar klijus moterims bei vyrams, išsirinkti bus kur kas lengviau, jei atkreipsite į tam tikrus kriterijus. Vieni svarbiausių yra jūsų plaukų ilgis bei fiksacijos lygis –galite rinktis trumpiems, vidutinio ilgio ar ilgiems plaukams skirtas pastas ar klijus; o taip pat – silpnos, vidutinės, stiprios ar itin stiprios fiksacijos priemones. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kokiomis savybėmis pasižymi gaminys – ar jis suteiks šukuosenai matinį efektą, ar jį naudojant, bus galima lengvai šukuoseną permodeliuoti iš naujo; ar yra papildyta UV filtrais, ar priemonė yra papildyta filtrais; ant kokių plaukų – sausų ar šlapių, gali būti naudojama ir t.t.


Multivitaminų kompleksai bei įvairūs mineralai – būtent tokiais komponentais yra praturtinti KEUNE plaukų modeliavimo klijai bei pastos, tad galite būti tikri – ne tik ypač lengvai bei greitai svajonių šukuoseną susikursite, bet ir plaukus sustiprinsite.

Kodėl pasta ar klijai turėtų būti perkami internetu?

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl plaukų modeliavimo pastas ir klijus, turėtumėte pirkti internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ne tik didelį KEUNE plaukų pastų bei klijų pasirinkimą, bet ir taip pat jūsų laukia itin išsamūs prekių aprašymai ir jas jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai, tad išsirinkti bus ypač paprasta. Tačiau ir tai dar ne viskas – pirkti klijus bei pomadas mūsų internetinėje parduotuvėje turėtų ir visi pirkėjai, kuriuos domina labai patrauklios kainos – akcijų metu gaminiai parduodami kur kas pigiau, net iki keliasdešimt procentų.