I.C.O.N. Maitinantis ir atstatantis plaukus kondicionierius ICON India Hair-Yuverdics

26,10 €

29,00 €Aprašymas

Ši egzotiška ir stiprinanti priemonė neatpažįstamai pakeičia plaukus. Plaukai sudrėkinami ir pamaitinami, atkuriamas jų žvilgesys. Dvigubas Moringų ir Argano aliejų poveikis suteikia pavargusiems plaukams naujų jėgų, atgaivina plaukus nuo pat šaknų. 

 

 Moringų aliejus turi daugiau nei 90 skirtingų maitinančių bei drėkinančių medžiagų, kurios priverčia sublizgėti bet kokią plauko struktūrą.

 

Argano aliejus pavargusiems plaukams suteikia žvilgesio ir gyvybingumo. Šis aliejus pasižymi labai didele vitamino E koncentracija ir veikia kaip natūralus UV spindulių filtras bei neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį. 

 

Jūros dumblių ekstraktas, turintis savyje daugybę mineralų ir vitaminų, pasižymi drėkinančiomis ir maitinančiomis savybėmis.

 

Baltymų mišinys neatpažįstamai pakeičia plaukus.  Alavijas ir pantenolis atstato elastingumą.

 

 

 NAUDOJIMAS
Paskirstykite priemonę ant švariai šampūnu išplautų ir nusausintų plaukų. Palikite veikti 5 min. Jei yra poreikis, galite laikyti ir ilgiau. Kruopščiai išskalaukite plaukus. Geriausiam efektui pasiekti, prieš plaukų formavimą, rekomenduojame naudoti INDIA OIL, IDIA DRY OIL ar INDIA CURL CREAM priemones.

 

PATARIMAI
INDIA linija tinka elastingumą praradusiems plaukams. Puikiai tinka garbanotiems ir šviesintiems plaukams siekiant sumažinti pasipūtimą ir suteikti glotnumą. Nedidelį kiekį kondicionieriaus paskirsčius ant plaukų galiukų galite naudoti kaip nenuplaunamą priemonę prieš formuojant plaukus. Nedidelį kiekį kondicionieriaus galite naudoti kaip kūno kremą odai, ypatingai vasarą po deginimosi.

Susiję produktai