Kondicionierius su argano aliejumi sausiems ir nualintiems plaukams Elgon ARGAN Supreme Conditioner 150ml

8050327682917

12,51 €

13,90 €


Aprašymas

Kondicionierius su argano aliejumi sausiems ir nualintiems plaukams kasdienei priežiūrai. Tinka visų tipų plaukams. Intensyviai drėkina, stiprina, maitina, gerina plaukų elastingumą ir jų neapsunkina. Apsaugo juos nuo išsausėjimo, žalingo aplinkos veiksnių ir saulės spindulių poveikio. Plaukai tampa ypatingai minkšti, žvilgantys ir švelnūs it šilkas.

 

Vertingi aktyvūs ingredientais:

  • UV filtrai: apsaugo nuo žalingų saulės spindulių;
  • Pantenolis (provitaminas B5): drėkina, minkština ir kondicionuoja plaukus, apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio ir išsausėjimo;
  • „Redoxina 2.0“: novatoriškas kompleksas, kurio pagrindą sudaro hialurono rūgštis ir augalinis keratinas. Intensyviai drėkina ir stiprina plaukus, gerina elastingumą, pasižymi senėjimą stabdančiomis savybėmis;
  • Argano aliejus: eliksyras sausiems plaukams. Gausus riebalų rūgščių ir vitamino E, kurie maitina, minkština ir giliai drėkina plaukus. Apsaugo juos nuo išsausėjimo ir žalingo aplinkos poveikio, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis.

 

Naudojimas: paskirstyti reikiamą produkto kiekį ant švarių drėgnų plaukų. Laikyti 5-10 min. Išskalauti. Norint padidinti efektą, laikyti iki 15 min. ir tuomet išskalauti. Naudojimas su „Infusion“: į 10 ml „Elgon Argan“ kondicionierių įpilti 1-3 ml (30-90 lašų) pasirinkto „Infusion“ koncentrato. Laikyti 5-10 min. Išskalauti. 

 

Perspėjimas: jeigu pakliuvo į akis – nedelsiant išskalauti dideliu kiekiu vandens. Produktą naudoti tik rekomenduojamu būdu.

Susiję produktai

-20%
10,16 € 12,70 €

Stiprinamasis kondicionierius Indola Repair Conditioner

10,16 € 12,70 € -20%
Sumažinta kaina!