Drenuojančio poveikio šveitiklis GUAM Dren 200 ml

DRSB

Drenuojančio poveikio šveitiklis

Smulkiau

17,60 €

22,00 €


Aprašymas

Smulkios vulkaninės pemzos dalelės ir jūros druskos kristalai švelniai poliruoja odą ir pašalina negyvas epidermio ląsteles. Jūros dumblių ekstraktas aktyvina apykaitos procesus odos ląstelėse ir tokiu būdu sukuria drenuojantį efektą – perteklinis skystis iš giliųjų odos sluoksnių patenka į paviršinius odos sluoksnius ir yra pašalinamas. Natūralūs aliejai pasižymi drėkinančiu ir regeneruojančiu poveikiu, jie puikiai minkština ir maitina odą.

Aktyviosios sudedamosios dalys: jūros druska, dumblių ekstraktas, pemza, sviestmedžio aliejus, saulėgrąžų aliejus, makadamijos riešutų aliejus, kukurūzų aliejus, simondsijų aliejus, sezamo aliejus.

Naudojimo būdas. Šveitiklį tepkite ant nuplautos kūno odos, švelniais sukamaisiais judesiais pamasažuokite. Palikite kelioms minutėms, po to nuskalaukite šiltu vandeniu, nenaudodami jokių prausimosi priemonių. Šveitiklio poveikis itin efektyvus, jei naudojamas po apsilankymo saunoje. Nerekomenduojama šveitiklio tepti ant gleivinės ir pažeistos, sudirgintos odos.

Susiję produktai

-20%
28,00 € 35,00 €
Turime

Natūralus jūros dumblių kūno šveitiklis Guam Exfoliating scrub 700 g

Kūno šveitiklis

28,00 € 35,00 € -20%
Sumažinta kaina!