Nauja

Šampūnas plaukams su grynu keratinu ir ženšeniu, skirtas dažytiems ir šviesintiems plaukams Trendy Hair Bain Shikiso 300ml

5.0/5 (1)

TH13042

23,00 €


Aprašymas

Trendy Hair“ – tai produktų linija, sukurta vadovaujantis mados guru ir profesionalių kirpėjų patarimais.Šie produktai sujungia senovinius plaukų priežiūros metodus su moderniausiomis tendencijomis ir pasiekimais mados bei technologijų srityse.

 

„Norime, kad visų moterų plaukai būtų patrauklūs ir žavingi. Siekiame, kad mūsų prekinis ženklas visame pasaulyje būtų tapatinamas su kūrybingumu ir laisve eksperimentuoti. Savo mokslinių tyrimų centre sukūrėme modernią „nanoshell“ technologiją, naudodami tris pagrindinius „Trendy Hair“ produktų formulės ingredientus: keratiną, ženšenį ir Actiscent®. Ši technologija leido pradėti gaminti itin aukštos kokybės produktus plaukams. Formulė, įkvėpta japonų alchemijos tradicijos, buvo sukurta patyrusių mokslininkų komandos.“ - sakė „Trendy Hair“ atstovas.

 

Trendy Hair“ produktai yra 100% funkcionalūs. Juos sudaro didelės koncentracijos neapdorotos medžiagos, kurios maitina, atstato ir stiprina plaukus bei galvos odą nuo pat pirmojo naudojimo.

 

Trendy hair“ šampūnas yra skirtas dažytų ir šviesintų plaukų priežiūrai. Švelniai valo plaukus ir apsaugo plaukų spalvą nuo blukimo. Ji išlieka nepakitusi po daugiau negu 10 plaukų trinkimo procedūrų. Turi apsauginį UV filtrą, saugantį nuo žalingo saulės spindulių poveikio.

 

Naudojimas: nedidelį kiekį priemonės tepkite ant drėgnų plaukų. Įmasažuokite į galvos odą, kad suputotų ir kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Siekiant geriausių rezultatų, procedūrą pakartokite. Ištrinkę plaukus šampūnu palaikykite 2-3 minutes ir nuskalaukite gausiu vandens kiekiu.

Susiję produktai