Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Talpa
daugiau... mažiau
Išvalyti filtrus
Filter

Plaukų losjonai

Rasta 91 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 91 prekės(-ių)

Jei norite džiaugtis nepriekaištingai atrodančiais, sveikais bei žvilgančiais plaukais, tokiu atveju tikrai neapsiribosite vos šampūnu ar kondicionieriumi – nepamirškite pasitelkti ir kitų priežiūros priemonių, pavyzdžiui, losjono plaukams. Šiandien jie sudaro didelį pasirinkimą, pavyzdžiui, plaukų losjonai moterims, vyrams; plaukų modeliavimo losjonai ar net losjonas jautriai galvos odai. Didelį pasirinkimą šių priemonių, pagamintų iš itin kruopščiai atrinktų žaliavų, galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Losjonai plaukams: kam teikti pirmenybę?


Kadangi losjonai plaukams šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą, siekiant išsirinkti patį tinkamiausią, reikėtų įvertinti ir tam tikras detales. Vienas iš jų yra jūsų lytis: rinkitės losjoną, sukurtą specialiai moterims arba vyrams. Įvertinkite ir savo galvos odos tipą – jei ji yra jautri, pirmenybę teikite losjonui, skirtam jautriai galvos odai. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu atsakingai įvertinkite priemonės poveikį bei paskirtį: ko galite tikėtis? Jei jūsų plaukai yra nusilpę išsausėję ar vargina galiukų lūžinėjimas, tokiu atveju rinkitės drėkinantį, maitinantį ar atstatomąjį losjoną. Tokie gaminiai parastai būna ypač gausiai praturtinti vitaminu E, o taip pat – keratinu, įvairių augalų ekstraktais bei aliejais. Jei vargina plaukų slinkimas, o galbūt nuotaiką gadina purumą praradusi šukuosena, rinkitės losjoną, kuris stabdo palukų augimą arba suteikia jiems apimties. Jei kiekvieną rytą tenka sugaišti nemažai laiko, norint iššukuoti plaukus, rinkitės šį procesą galintį palengvinti losjoną. Jei neseniai nudažėte palukus savo svajonių spalva ir norite ja džiaugtis kuo ilgiau, rinkitės naująjį jūsų įvaizdį galintį ilgiau išsaugoti losjoną. Na, o tuo atveju, norite greitai bei lengvai susikurti savo svajonių šukuoseną, atkreipkite dėmesį į formuojančius losjonus: tai gali būti plaukus tiesinantis arba priešingai – garbanoms formuoti skirtas losjonas.

Kodėl šiuos gaminius vertėtų pirkti internetu?

Na, ir, žinoma, nepamirškite, kad tikrai netrūksta priežasčių, kodėl šiuos gaminius turėtumėte pirkti internetu. Visų pirma, sutaupysite daug laiko; antra – jūsų laukia ne tik didelis prekių pasirinkimas, bet ir juos jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai. Na, o, jeigu pirksite akcijos metu, jus džiugins ir labai patrauklios kainos – prekes įsigysite galėsite nuo kelių iki keliasdešimt procentų pigiau.