Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Spalva
Talpa
Tipas
Išvalyti filtrus
Filter

Invisibobble plaukų gumytės

Rasta 39 prekės(-ių).

Rodoma 1-39 iš 39 prekės(-ių)

Invisibobble“, dar žinomos kaip spiralinės plaukų gumytės, yra vienas populiariausių plaukų aksesuarų. Šias plaukų gumytes nešioja, rodos visi. Norite savo „Invisibobble“ plaukų gumytės? Ją tikrai rasite mūsų parduotuvėje.


Kuo ypatingos „Invisibobble“ gumytės plaukams?

Nors plaukų gumytės „Invisibobble“ išsiskiria savo išvaizda, ji tokia yra ne veltui. Plaukų gumytės spiralė švelniai laiko plaukus ir jų nepeša, nepalieka nuspaudimo žymės. Šios gumytės plaukams yra higieniškos ir praktiškos – jei gumytė išsitampys, formą atgauti jai padės karštas vanduo. Tai itin patvarios plaukų gumytės, kurias patogu nešioti ant riešo.


„Invisibobble“ gumytės plaukams tinka visiems!

Spalvingos plaukų gumytės mergaitėms, stilingos plaukų gumytės vyrams, minimalistinio stiliaus aksesuaras moterims – atrodo, kad plaukų gumytės „Invisibobble“ tinka visiems. Šias plaukų gumytes vaikams naudoti labai patogu, nes jos nepeša. Mažyliams skirtos mažos plaukų gumytės, o storesniems plaukams tiks medžiaginės plaukų gumytės. Vaikiškos plaukų gumytės yra ryškių spalvų, tad atrodo stilingai.


Vyrams patinka plonos plaukų gumytės, jie vertina tai, kad ši plaukų gumytė nesugeria kvapų, prakaito. Mažos plaukų gumytės yra itin tamprios, puikiai tinka sportui. Tokią plaukų gumytę vyrai gali nešioti ant rankos.


„Invisibobble“ elastine gumytes plaukams pamėgo ir moterys – tai stilinga ir universali gumytė plaukams. Moterys ir merginos itin mėgsta bespalves plaukų gumytes kasdienai, o šventėms ar laisvalaikiui tina ir ryškesnė plaukų gumytė spiralė.


„Invisibobble“ gumytės plaukams internetu

Pamirškite gumines plaukų gumytes – tai jau praeitis. Jei plaukų gumytės guminės, jos peša plaukus, greitai susidėvi. Rinkitės modernias gumytes plaukams mergaitėms ir moterims. Įvairias „Invisibobble“ plaukų gumytes internetu įsigysite mūsų parduotuvėje – atraskite platų asortimentą!