Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Išvalyti filtrus
Filter

Kremai nuo saulės vaikams

Rasta 4 prekės(-ių).

Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Apsauga nuo saulės reikalinga visiems, tačiau vaikų ir kūdikių odai ji yra itin svarbi. Mažylių oda yra jautresnė, todėl jai reikalinga patikima, bet švelni apsauga. Kremai nuo saulės vaikams, purškikliai ar pieneliai su SPF yra puiki priemonė apsaugoti mažųjų odą nuo kenksmingo UVA/UVB spindulių poveikio.

Kremas nuo saulės vaikams

Šiltomis dienomis vaikai itin mėgsta leisti laiką saulės atokaitoje, tačiau be tinkamos apsaugos tai gali turėti skausmingų pasekmių. Kremas nuo saulės vaikams padeda išvengti žalingo saulės spindulių poveikio. Mažyliams skirti kremai lengvai įsigeria ir užtikrina patogumą, o jei planuojate atostogas prie vandens telkinio ar baseino, rinkitės vandeniui atsparų kremą

Kremas nuo saulės kūdikiams

Kūdikiams taip pat reikalinga apsauga nuo saulės, nes spinduliai gali lengvai paveikti jautrią mažylių odelę. Mūsų parduotuvės asortimente rasite ir patiems mažiausiems skirtų kremų su apsauga nuo saulės, kurie yra pritaikyti jautrios kūdikių odos poreikiams. Pasirūpinkite savo kūdikio odos apsauga – rinkitės aukštos kokybės ir patikimus produktus, kuriuos rasite kruopščiai atrinktame mūsų elektroninės parduotuvės asortimente.