Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Įdegį skatinantys kremai, aliejai

Rasta 7 prekės(-ių).

Rodoma 1-7 iš 7 prekės(-ių)

Ką daryti, kad įdegis būtų efektyvus, saugus ir estetiškas? Bene vienas svarbiausių dalykų – atsakingai rinktis įdegį skatinančias priemones. Aukštos kokybės šių priemonių rasite ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Įdegį skatinančios priemonės yra įvairaus pavidalo

Vienas svarbiausių dalykų, kurio reikia nepamiršti, tas, kad įdegį skatinančios priemonės yra įvairaus pavidalo – pienelio, aliejaus, dulksnos, losjono. Visos šios priemonės skiriasi savo konsistencija, tačiau kiekvieną jų svarbu gerai įmasažuoti į odą. Taip pat svarbu, kad priemonė būtų naudojama tokiais kiekiais, kokiais ir yra rekomenduojama. Daugelis žmonių daro didelę klaidą manydami, kad, jei priemonę naudos didesniais nei reikia kiekiais, tai įdegis bus efektyvesnis ir gražesnis. Tačiau tai – klaidingas įsivaizdavimas. Iš tiesų nėra jokio tikslo naudoti šias priemones didesniais nei rekomenduotina kiekiais, nes tai nesuteiks papildomo poveikio.

Įdegį skatinančios priemonės praturtintos jūs odai naudingais komponentais

Vis dėlto taip pat svarbu pastebėti, kad įdegį skatinančios priemonės ne tik atlieka šią funkciją, bet ir puoselėja odą, kadangi yra praturtintos jai naudingais komponentais. Štai, pavyzdžiui, saulės apsaugos pienelis SPF6 Harbor Phytorelax Tropical Sun Care papildytas kokoso bei Taičio Monoi aliejais, todėl veikia drėkinančiai, raminančiai, apsaugo nuo žalingo saulės spindulių poveikio, nudegimų nuo saulės, o taip pat – nuo žalingo poveikio, kurį jūsų odai galėtų padaryti vandens druska, vėjas ar baseino chloras. Įdegį skatinantis losjonas SPF6 Germaine de Capuccini GOLDEN CARESSE SPF6 taip pat yra praturtintas puikiomis gamtos dovanomis: avokado aliejus bei taukmedžio sviestas maitina odą ir suteikia apsaugą nuo žalingų saulės spindulių; o sėjamojo žirnio augalinis ekstraktas – ryškina bei prailgina įdegį. Vertingais komponentais yra praturtintas ir įdegį skatinantis aliejus Germaine de Capuccini GOLDEN CARESSE OIL BRONZE SPF20. Jame yra morkų bei abrikosų aliejų, kurie natūraliai apsaugo odą nuo žalingo saulės poveikio, drėkina, maitina.

Įdegį skatinančias priemones verta įsigyti internetu

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl šias ir kitas įdegį skatinančias priemones verta pirkti internetu – tai padės sutaupyti laiko bei išvengti papildomų rūpesčių. Atsiliepimai apie gaminius padės išsirinkti tinkamiausią, o dažnai vykdomos akcijos užtikrins itin patrauklią kainą.