Drėkinanti kaukė Kitoko Hydro Revive Active

Hydro Revive Active Masque

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė!

27,12 €

31,90 €Aprašymas

  • Lepinanti, giliai veikianti, intensyviai drėkinanti priemonė.
  • Kitoko pažangios plaukų terapijos produktų sudėtyje yra natūralių Afrikos augalų ekstraktų, sumaniai parinktų chemijos specialistų dėl neįtikėtinų jauninančių ir drėkinančių savybių. Kiekvienoje sistemoje naudojamas unikalus derinys, užtikrinantis maksimalų reikalingų priemonių efektyvumą. 
  • Ši kaukė praturtinta baobabų, žaliosios arbatos, afrikinio tulpmedžio, tamarindų, papiruso ekstraktais, sviestmedžio aliejumi, vitaminais A ir E ir natūraliu drėkinamuoju faktoriumi (NMF), kurie kondicionuoja, prisotina ir glotnina drėgmės ištroškusius plaukus.
  • Šios intensyviai drėkinančios kaukės pagrindinis ingridientas yra Baobabas. Baobabų ekstraktas vertinamas dėl maitinančių ir gydančių savybių, išgaunamas iš vaisių minkštimo. Ekstraktas, turtingas maistinėmis medžiagomis, drėkinančiomis sausus plaukus ir odą, taip pat turi didelį kiekį antioksidantų, kovojančių su laisvaisiais radikalais. Baobabas dar vadinamas
    „limonado“ ir „beždžionių duonos“ medžiu.
  • Naudojant šią kaukę, plaukai nesivelia, tampa lengvai tvarkomi ir nuostabiai spindi.
  • pH 3,5–4,5.

 

Sudėtyje yra spalvos neblukinanti formulė, todėl tinka dažytiems plaukams.

 
Mus visus veikia daugybė išorės veiksnių – užterštumas, chemikalai, klimatas, kenksmingi UV spinduliai. Jie neišvengiamai pakenkia plaukams ir odai – nutrūksta cheminiai plaukų struktūros ryšiai ir dėl to sumažėja jų elastingumas, atsparumas ir lankstumas. Šis kenksmingas poveikis vadinamas laisvųjų radikalų žala ir dėl jos mūsų plaukai ir kūnas sensta ir tampa pažeidžiami tolesniam kenksmingam poveikiui.Electron Acceptor Technology™ yra geriausias atsakymas. Šis unikalus antioksidantų mišinys veikia būtent laisvuosius radikalus ir užkerta kelią plaukų struktūros pažeidimui, apsaugo nuo žalos ir padeda maksimaliai išryškinti natūralų plaukų grožį.

 

Naudojimas: paskleiskite nedidelį kiekį kaukės drėgnuose plaukuose, švelniai įmasažuokite, palaikykite 5-10min., nuskalaukite.

Susiję produktai

-10%
17,91 € 19,90 €
-10%
37,24 € 41,38 €