Parfumuotų produktų rinkinys kasdieniniam namų jaukumui Aromatic 89 DORE
Parfumuotų produktų rinkinys kasdieniniam namų jaukumui Aromatic 89 DORE
  • −25%
GB846557

Aromatic 89 Parfumuotų produktų rinkinys kasdieniniam namų jaukumui DORE

(0)
26,25 €
35,00 €
Turime sandėlyje. Pristatysime per 1-2 d.d.

Aprašymas

Parfumuotų produktų rinkinys kasdieniniam namų jaukumui. Supakuota prabangioje juodos spalvos popierinėje dėžutėje, puikiai tinka kaip dovana. Laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  

Rinkinį sudaro: 

1. Parfumuota palmių vaško žvakė Aromatic 89 DORE Candle 390g

Prabangios Aromatic 89 žvakės yra sukurtos rankų darbo, naudojant parfumuotus kvapus kurie ypač aktyviai skleidžiasi žvakės deginimo metu. Kristalo efektas ant žvakės suteikia ekskliuzyvinę išvaizda ir gali būti naudojama kaip interjero detalė. Žvakė pagaminta iš natūralaus palmių vaško. Supakuota prabangioje juodos spalvos popierinėje dėžutėje, puikiai tinka kaip dovana.

  

2. Namų kvapas su lazdelėmis Aromatic 89 "Dore" ELITE 50ml 
 

Viršutinės natos: Karamelė, Apelsinas, Melionas, Laimas, Kartusis Apelsinas, Žaliųjų Lapų Natos, Greipfrutas.

Vidurinės natos: Našlaitė, Rožė, Levanda.

Apatinės natos: Baltasis Muskusas, Gintaras, Pačiulis.

  

Naudojimas: atkimškite butelį ir į jį įdėkite lazdeles. Mirkomos lazdelės pradeda natūraliu būdu skleisti esencijos aromatą. Kas keletą dienų pasukioti lazdeles butelyje.

 

Laikyti butelį saugioje vietoje, kur nėra pavojaus jam išsilieti. Nedėti butelio su kvapniuoju skysčiu ant plastikinių , dažytų, lakuotų paviršių. Tuo atveju, jei išsilietų, nuvalykite skysti nedelsdami. Labai degus skystis ir garai. Sukelią smarkų akių diegimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija su savimi turėkite produkto etiketę ir talpykla. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių.

  

3. Supakuota prabangioje juodos spalvos popierinėje dėžutėje

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)