24 Valandas veikiantis drėkinamasis veido kremas su hialurono rūgštimi ir dermo aktyviomis nanosferomis GUAM Seatherapy 50ml

GB874548

26,40 €

33,00 €Aprašymas

24 valandas veikiantis drėkinamasis kremas veidui su hialurono rūgštimi ir dermo aktyviomis nanosferomis.  Kremas užtikrina gilų ir ilgalaikį veido odos drėkinimą, stangrina odą, dovanoja švytėjimą ir jaunesnę išvaizdą, efektyviai saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio.

 

Bioaktyvus mikrodumblių ekstraktas ir hialurono rūgštis, esantys kremo sudėtyje, užtikrina kontroliuojamą dvigubą drėkinimą tiek giliuosiuose odos sluoksniuose, tiek paviršiuje. Kremo sudėtyje yra ypatingų dermo aktyvių nanosferų, kurios prasiskverbia į giliuosius odos sluoksnius ir susijungia su keratinocitais (pagrindinės odos ląstelės), stimuliuodamos jose keratino gamybą, tuo pačiu atkurdamos ir išsaugodamas odos stangrumą ir didindamos hidrataciją.

 

Priemonėje esantis mikrodumblių ekstraktas gautas ypatingu bioaktyvinimo būdu, dėl ko šio ekstrakto antioksidacinės savybės daugiau nei 3 kartus viršija tradicinių ekstraktų aktyvumą. 

 

Naudojimas: Užtepus ant nuvalytos veido ir kaklo odos švelniai masažuoti, kol visiškai įsigers. 

 

Dėmesio! Tik išoriniam naudojimui. Nenuryti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti kontakto su akimis. Nenaudoti ant pažeistos arba sudirgintos odos ir/arba alergijos ingredientams atveju.
Dermatologiškai testuota.